Tv-alused

Tv-alused

Tv-alused

Tv-alused

Tv-alused
Tv-alused
Kategooriad
Uued tooted
-34%
Kontinentaalvoodi Sultan Pocke..

Kontinentaalvoodi Sultan Pocke.. Kontinentaalvoodi Sultan Pocke.. Kontinentaalvoodi Sultan Pocke.. Kontinentaalvoodi Sultan Pocke.. Kontinentaalvoodi Sultan Pocke.. Kontinentaalvoodi Sultan Pocke.. Kontinentaalvoodi Sultan Pocke.. Kontinentaalvoodi Sultan Pocke.. Kontinentaalvoodi Sultan Pocke.. Kontinentaalvoodi Sultan Pocke.. Kontinentaalvoodi Sultan Pocke.. Kontinentaalvoodi Sultan Pocke.. Kontinentaalvoodi Sultan Pocke.. Kontinentaalvoodi Sultan Pocke.. Kontinentaalvoodi Sultan Pocke..

Kontinentaalvoodi Sultan Pocke..
Kvaliteetne kontinentaalvoodi Sultan voodi koosneb kahest ..

UUDIS
681.00€ 1 025.00€

Tv-alused

Kuva:
Näita korraga:
Sorteeri:
TV-alus Toulon
Ümarnurkadega modernse TV-aluse karkass on valmistatud kvaliteetsest MDF-plaadist esipaneelid on kaetud naturaalse õlitatud tammevineeriga tv-alusel on kaks ust, mille taga riiuleid ei ole keskel on lisaks avariiulile ka üks metall-siinidel ..
Ümarnurkadega modernse TV-aluse karkass on valmistatud kv..
357.00€
KM-ta: 297.50€
TV-alus Century
TV-alus on viimistletud tammespooni ning valget pigmenti sisaldava õliga Tv-alusel 1 lahtine riiuliga osa ja 2 lükandustega osa jalad on täispuidust tarnitakse detailidena ..
TV-alus on viimistletud tammespooni ning valget pigmenti ..
479.00€
KM-ta: 399.17€
TV-alus Etna
TV-alus on valmistatud mööbliplaadist viimistlus: grafiit/riviera tamm alusel on kolm metallsiinidel sahtlit tarnitakse detailidena ..
TV-alus on valmistatud mööbliplaadist viimistlus: grafi..
191.00€
KM-ta: 159.17€
TV-alus Monaco 710
Männipuidust TV-alus kaetud valge peitsiga, pealmine plaat tumeda peitsiga 3 sahtlit metall-liuguritel sahtlite kohal on 3 panipaika tehnika jmt paigutamiseks metallkäepidemed toodetud Taanis tarnitakse detailidena ..
Männipuidust TV-alus kaetud valge peitsiga, pealmine pl..
283.00€
KM-ta: 235.83€
TV-alus Antibes
TV-alus on valmistatud kuni 22 mm paksusest melamiinkattega mööbliplaadist viimistlus: Champagne tamm/hele betoon kaks liugust ja avatud riiuliosa ühe vaheriiuliga mõlema ukse taga on üks vaheriiul MDF-st käepidemed toodetud Prantsusmaal..
TV-alus on valmistatud kuni 22 mm paksusest melamiinkatte..
165.00€
KM-ta: 137.50€
TV-alus Bastille
TV-alus on valmistatud melamiinkattega mööbliplaadist viimistlus: betoon/pähkel avatud riiuliosa kaks metallsiinidel sahtlit käepidemed MDF-st toodetud Prantsusmaal tarnitakse detailidena ..
TV-alus on valmistatud melamiinkattega mööbliplaadist v..
188.00€
KM-ta: 156.67€
TV-alus Week
Efektne TV-alus mööblisarjast Week tv-alusel on 2 sahtlit ja riiuliosad valmistatud lamineeritud puitplaadist viimistlus: must/Baltimore pähkel tarnitakse detailidena ..
Efektne TV-alus mööblisarjast Week tv-alusel on 2 sahtl..
183.00€
KM-ta: 152.50€
Tv-alus Segur
TV-alus on valmistatud melamiinkattega mööbliplaadist tv-alusel on kaks sahtlit ja panipaigaosa käepidemed on MDF-st sahtlid liiguvad metall-liuguritel kandevõime on max 40kg viimistlus: šampanja tamm tarnitakse detailidena ..
TV-alus on valmistatud melamiinkattega mööbliplaadist t..
172.00€
KM-ta: 143.33€
Tv-alus Origin 2
Tv-alus on valmistatud 15mm paksusest fooliumkattega mööbliplaadist tv-alusel on 2 ust, 1 metall-liuguritel töötav sahtel ja panipaik iga ukse taga on 1 reguleeritava kõrgusega riiul metallist käepideme toodetud Prantsusmaal toode tarn..
Tv-alus on valmistatud 15mm paksusest fooliumkattega mö..
145.00€
KM-ta: 120.83€
Tv-alus Origin
Tv-alus on valmistatud 15mm paksusest fooliumkattega mööbliplaadist tv-alusel on 2 ust, 1 metall-liuguritel töötav sahtel ja panipaik iga ukse taga on 1 reguleeritava kõrgusega riiul metallist käepideme toodetud Prantsusmaal viimistlus: ..
Tv-alus on valmistatud 15mm paksusest fooliumkattega mööb..
145.00€
KM-ta: 120.83€
TV-alus Floride
TV-alus on valmistatud kuni 22 mm paksusest melamiinkattega mööbliplaadist viimistlus: pärlvalge/puukoor kaks ust, üks metallsiinidel sahtel ja avatud riiuliosa uste taga ei ole vaheriiuleid toodetud Prantsusmaa tarnitakse detailidena ..
TV-alus on valmistatud kuni 22 mm paksusest melamiinkatte..
138.00€
KM-ta: 115.00€
makse testimine
TV-alus on valmistatud fooliumkattega mööbliplaadist viimistlus: anderseni mänd/prata tamm/valge kaks ust ja üks metallsiinidel sahtel plastikust käepidemed toodetud Prantsusmaa tarnitakse detailidena ..
TV-alus on valmistatud fooliumkattega mööbliplaadist vi..
0.12€
KM-ta: 0.10€
TV-alus Marquis
TV-alus on valmistatud fooliumkattega mööbliplaadist viimistlus: anderseni mänd/prata tamm/valge kaks ust ja üks metallsiinidel sahtel plastikust käepidemed toodetud Prantsusmaa tarnitakse detailidena ..
TV-alus on valmistatud fooliumkattega mööbliplaadist vi..
137.00€
KM-ta: 114.17€
TV-alus Clarence
TV-alus on valmistatud fooliumkattega mööbliplaadist viimistlus: struktuurne tamm/pärlvalge kaks ust, üks metallsiinidel sahtel ja avatud riiuliosa plastikust käepidemed ja jalad toodetud Prantsusmaal tarnitakse detailidena ..
TV-alus on valmistatud fooliumkattega mööbliplaadist vi..
108.00€
KM-ta: 90.00€
TV-alus Salsa
Valmistatud fooliumkattega mööbliplaadist viimistlus: struktuurne tamm/valge üks uks ja avatud riiuliosa kahe vaheriiuliga toodetud Prantsusmaal ..
Valmistatud fooliumkattega mööbliplaadist viimistlus: s..
90.00€
KM-ta: 75.00€
TV-Alus Stonno RTV-1
TV-Alus Stonno RTV-1 jalad: värvitud teras mööbliplaat, MDF, lakk, laminaat tarnitakse detailidena ..
TV-Alus Stonno RTV-1 jalad: värvitud teras m&oum..
297.00€
KM-ta: 247.50€
Kodusisu OÜ @ 2019 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper